iF
iF

GLOBAL “PANDORA AJANS” RÜZGÂRI

GLOBAL “PANDORA AJANS” RÜZGÂRI

Reklam dünyasında başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Pandora Ajans, tam hizmet reklam hizmeti vermesi ile gözde ulusal reklam ajansları arasında yerini almaktadır. Verdiği hizmetlerden çok, müşteri odaklı çalışma stili olan Pandora Ajans, sadece reklam adı altında değil; var olan markanın zirveye ulaşmasında uzman kadrosuyla emin ve sağlam adımlarla bu yolda ilerlemektedir.

Reklam ajanslarının başarılı olabilmesi için gerekli maddeleri incelediğimiz zaman, ilk maddede ekibin başarısının büyük rolü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü başarılı planlama ve tasarım kabiliyeti, düşünme yetisi yüksek olan kişilerle birlikte oluşur. Yaratıcı fikirlerle birlikte de ajanslar, reklam planlamasını o doğrultuda yürütür.

Bir diğer madde de müşteri ile ajans ilişkisidir. Müşteri istekleri ve ajans istekleri harmanlandığı zaman, ortaya çıkacak olan fikir veya ürün, iki tarafı da memnun edecek doğrultuda olmalıdır.

Gelelim markaların rakip firmalarına… Analiz edilen rakip markalar ile doğru yolda ilerleme stratejisi belirlenir. Durumla ilgili değerlendirme, müşteriler tarafından sağlanan bütçeyle doğru orantılı olarak değişebilmektedir.

 Tam hizmet bir reklam ajansının yazılım, tasarım, medya planlama, sosyal medya yöneticiliği gibi birçok reklam departmanında kendini benimsetmesi ve var olması, reklam dünyasında oldukça önemlidir. Bu durumu iyi değerlendiren ve büyüme hedefini her geçen gün artıran, ulusal tam hizmet reklam ajansı sıfatını taşıyan Pandora Ajans’tır. Ankara reklam ajansları içerisinde de adını ilk sıralara yazdıran ajansta Pandora Ajanstır.

Ankara Reklam Ajansı

Ajans denilince akla renkli bir dünya gelmektedir. Ajans çalışanları arasında bu renkli dünya bazı durumlarda her en kadar siyah kara bulutun rengine dönüşse de yine de yapılan her yaratıcı işin ayrı bir heyecanı bulunmaktadır. Çünkü bir firmaya dahi, yapılan her yeni iş yeni bir heyecan olarak ajans ekibinin elinde yeniden doğar. Markayı zirveye taşımanın etkisiyle yaratıcı fikirler sunan ekip de motivasyonunu artırarak, renkli dünyasında yerini tekrar alabilmektedir.

Tam hizmet bir reklam ajansının kelime anlamına gelelim. Marka danışmanlığı, tanıtım filmi, 3D modelleme, SEO & Adwords çalışması, medya planlaması, web tasarımı ve yazılımı, kurumsal kimlik çalışması, açık hava reklamları ve sosyal medya yönetimini en iyi şekilde uygulayan ajanslar, tam hizmet sıfatına uygun bir şekilde işlerini tamamlarlar. Tüm bu verilen hizmetler, başarılarıyla adından sıkça söz ettiren  ajans olan Pandora tarafından etkili bir şekilde planlanıp, uygulanmaktadır. Kaliteli içeriklerle yaratıcı tasarımların harmanlanması, dijital ekibin de başarılı bir şekilde yönetimi sayesinde markaların zirveye yükselmesi yadsınamaz bir gerçekle karşımıza çıkmaktadır.

Dijital medyadan bahsetmişken günümüz çağının dijital medya çağı olduğunu söylememiz kaçınılmaz olacaktır. Özellikle sosyal medya kullanımları bu büyük dijital dünyada büyük yer kaplamaktadır. Marka olmak isteyen birçok işletmelerin, mevcut marka değerini artırmak isteyen firmaların tek bir fikir birliği vardır:

“Sosyal medyanın başarılı bir şekilde yönetilmesi”

Dijital ve sosyal medya yönetimleri, markaların olmazsa olmaz hizmetlerinden bir tanesidir. Ulusal pazarlama ve satın alma hizmetlerinde de yeri kuvvetli olan Pandora Ajans’ın dijital departmanı da başarılı bir şekilde marka yönetimlerini gerçekleştirilmektedir. Günümüzde en yaygın şekilde tercih edilen bir mecra halini alan dijital hizmetleri, bilgi teknolojisinin günbegün ilerlediği çağımızda, kurumsal anlamda atılan adımların interaktif dünyaya taşındığına tanıklık etmektedir. Kreatif ekiple oluşturulan tasarımlar, reklam yazarı ile üretilen yazılar, dijital ekiple kodlanan web yazılımları bir bütün olarak hazırlanıp, sizlere en iyi şekilde dijital dünya ürünü olarak yansıtılmaktadır.

 Ajans gözüyle bakacak olursak, 81 milyon insanın var olduğu ülkemizde sosyal medya kullanmak, hem de başarılı şekilde kullanmak en iyi reklam yollarından bir tanesidir. Bu yüzden kesinlikle sosyal medyadaki yerinizi en iyi şekilde belirlemek gerekir. Özgün içerik ve görsellerle marka yatırımına katkı sağlayan Pandora Ajans, Ankara reklam ajansları içinde olup başarısını yükselen ivmesiyle, markaların ülkede ve tüm dünyada yerini en iyi şekilde bulmasına destek olacaktır.