iF
iF

Dijital

Dijital
Pandora Dijital sizleri yeni bir dünyaya hazırlıyor!

 

Dünya dijitalleşme sürecinde hızla ilerlerken, markaların bu dönüşümden geri kalması elbette düşünülemez. Bu bağlam da Pandora Ajans markanızı dijital dünyaya taşıyor!

 

Neden Markalar Dijital Platformlarda Yer Almalı?

Değişen dünya şartları içerisinde insanların vakit geçirdiği, ilgi duyduğu platformlar farklılık göstermektedir. Dijital süreçleri de bu olgunun içine katacak olursak, insanlar artık dijital dünyaya ilgi duymaya ve vakitlerini burada geçirmeye başlamıştır. İnternet kullanımının her geçen gün arttığı bu süreçte potansiyel müşterilerine lokasyon, yaş, cinsiyet gibi veriler gözeterek ulaşmak isteyen markalar, bu platformlarda hem kendilerine yer edinmeli hem de reklam mecralarını kullanmalıdır.

 

Dijital Platformlarda Reklamın Avantajları Nelerdir?

Hedef kitlenin, sürekli değişen arz ve talepleri doğrultusunda firmaların sosyal marka sıfatıyla müşterileriyle daha samimi bir pazarlama yöntemi geliştirebilir. Bu sayede, marka istediği zaman hedef kitlesinin gözünün önünde olabilir. Marka ile toplum arasında ki duvarların saydamlaştırılması noktasında özellikle sosyal medyanın rolü büyüktür.

 

Pandora Dijital sizler için neler yapabilir?


Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital medya içerisinde çok önemli bir yere sahip olan sosyal medya için profesyonel danışmanlığı size Pandora Dijital sağlamaktadır. Sosyal medya içerisinde hangi kanallarda yer alacağınız, hangi yöntemleri izleyeceğiniz, müşterilerinizle nasıl iletişim kuracağınızın cevabı Pandora Ajans’ta.


Sosyal Medya Yönetimi

 

Pandora Ajans, sosyal medyada markalara özel hazırladığı program çerçevesinde, ilerlemeniz için sizleri bekliyor. Hazırlanacak gönderilerden özel tasarımlara, özel gün kutlamalarından topluluk genişletme çalışmalarına kadar, belirli konseptler içerisinde planlı paylaşımlar yaparak hedeflerinize ulaşmanız için her şey burada.

 

Sosyal Medya Reklamları

Pandora profesyonel ekibiyle kişi, kurum ya da kuruluşlar için gereken sosyal medya reklamlarını yönetiyor! En uygun mecra ve yöntem seçimi sayesinde markları hedef kitlesiyle buluşturuyor.

 

E-Ticaret Danışmanlığı

Gelişen dijital pazar içerisinde ürünlerini satmak isteyen markaların tüm gereksinimleri Pandora Ajans'ta. Kullanacağınız metotlar, müşteri hedeflemesi, pazarlama stratejisi gibi adımlarda almanız gereken profesyonel destek için sizlerleyiz.

 

E-Ticaret Yazılımı

İnternet üzerinden ürünlerinizi satmanız için, gereken yazılımlar Pandora'da hazırlanıyor. Profesyonel ekibimiz, Seo uyumlu, responsive (mobil destekli) ve özel yazılımlar hazırlamaktadır.

 

E-Ticaret Yönetimi

İnternet satışı gerçekleştirmek istiyorsunuz ancak süreci yönetmede yetersiz kalıyorsanız Pandora Dijital hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken tek şey ürünlerinizi kargoya vermek olacaktır!

 

Google Reklamları

İnternet üzerinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak ve satışlarını arttırmak için, Google Partner olan Pandora Ajans ile çalışarak markanızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Size özel hazırlanacak en verimli Adwords ( Kelime Ağı ), Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş Ağı gibi farklı reklam metotlarıyla hizmet vermekteyiz.

 

Web Tasarım

Firmanız için gerekli olan web sitesi tasarımları, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

 

Arama Motoru Optimizasyonu

E-ticaret ya da web siteleriniz için gerekli olan Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları ile arama sonuçlarında, üst sayfalarda yer almanızı sağlıyoruz.