iF
iF

Dijital

Dijital
Pandora Dijital sizleri yeni bir dünyaya hazırlıyor!

Dünya dijitalleşme sürecinde hızla ilerlerken markaların bu dönüşümden geri kalması elbette düşünülemez. Bu bağlam Pandora Ajans markanızı dijital dünyaya taşıyor!

Neden Markalar Dijital Platformlarda Yer Almalı?

Değişen dünya şartları içerisinde insanların vakit geçirdiği, ilgi duyduğu platformlar farklılık göstermiştir. Dijital süreçleri de bu olgunun içine katacak olursak insanlar artık dijital dünyaya ilgi duymaya ve vakitlerini burada geçirmeye başlamıştır. İnternet kullanımının her geçen gün arttığı bu süreçte potansiyel müşterilerini lokasyon, yaş, cinsiyet gibi veriler gözeterek ulaşmak  isteyen markalar bu platformlarda hem kendilerine yer edinmeli hemde reklam mecralarını kullanmalıdır.

Dijital Platformlarda Reklamın Avantajları Nelerdir?

Dijital reklamlarının avantajlarını şu şekilde sıralayabilmekteyiz;

- Anlık olarak değişkenlik gösterebilen bütçeler,
- Net olarak hedeflenebilir müşteri portföyü,
- Sonuçları sayısal verilerle analiz edilebilir,
- Çeşitli platformlarda dönüşümleri net olarak takip edilebilmektedir.

Peki Pandora Dijital sizler için neler yapabilir?

Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital medya içerisinde çok önemli bir yere sahip olan sosyal medya için profesyonel danışmanlığı size Pandora Dijital sağlamaktadır. Sosyal medya içerisinde hangi kanallarda yer alacağınız, hangi yöntemleri izleyeceğiniz, müşterilerinizle nasıl iletişim kuracağınızın cevabı sizi Pandora Ajans'ta bekliyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Pandora Dijital sosyal medyada markalara özel hazırladığı program çerçevesinde ilerlemeniz için sizleri bekliyor. Hazıralanacak gönderilerden özel tasarımlara, özel gün kutlamalarından topluluk genişletme çalışmalarına kadar, belirli konseptler içerisinde planlı paylaşımlar yaparak hedeflerinize ulaşmanız için herşey burada. 

Sosyal Medya Reklamları

Pandora profesyonel ekibiyle kişi, kurum ya da kuruluşlar için gereken sosyal medya reklamlarını yönetiyor! En uygun mecra ve yöntem seçimi sayesinde başarı oranı yüksek reklamlar oluşturuyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Gelişen dijital pazar içerisinde ürünlerini satmak isteyen markaların tüm gereksinimleri Pandora Dijital'de. Kullanacağınız metodlar, müşteri hedeflemesi, pazarlama stratejisi gibi tüm aşamalarda almanız gereken profesyonel destek için sizlerleyiz.

E-Ticaret Yazılımı

İnternet üzerinden ürünlerinizi satmanız için gereken yazılımlar Pandora'da hazırlandı. Profesyonel ekibimiz sayesinde sorunsuz olarak satışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz, SEO uyumlu, resposive ve özel tasarım yazılımlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

E-Ticaret Yönetimi

İnternet satışı gerçekleştirmek istiyorsunuz ancak süreci yönetmede yetersiz kalıyorsanız Pandora Dijital hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken tek şey ürünlerinizi kargoya vermek olacaktır!

Google Reklamları

İnternet üzerinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak ve satışlarını arttırmak için Google Partners olan Pandora Ajans ile çalışmak markanızı bir adım öteye taşıyor. Size özel hazırlanacak en verimli Kelime Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş Ağı gibi farklı reklam metodlarıyla sizlerleyiz.

Web Tasarım

Firmanız yada kişisel portfolyonuz için gerekli olan web siteleri için Pandora Dijital özel tasarımlar ve hizmetler sunmaktadır. 

Arama Motoru Optimizasyonu

E-ticaret ya da web siteleriniz için gerekli olan Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmalarını, organik aramalarda yükselmeniz için yürütüyoruz.