iF
iF

BİZ KİMİZ ?
Pandora Ajans

PANDORA AJANS

2009 yılında kurulan ajansımız, Ankara'nın ilk tam hizmet ajansı olma hedefiyle yola çıkmıştır. 2012 yılında istediğimiz hedefe ulaşıp Türkiye'nin en büyük ajansları arasında yer edinmiştir. Pandora Ajans, çağdaş sektörel normları yakından takip edip, sanatsal değerleri gözden kaçırmadan çalışmaktadır. 

NE YAPARIZ ?

-Ulusal Ve Yerel Tv Medya Satın alma ve Pazarlama -Ulusal ve yerel Digital Medya Satın alma ve Pazarlama -Ulusal ve yerel outdoor ve indoor satın alma ve pazarlama -Ulusal ve yerel Radyo satın alma ve pazarlama -Ulusal ve yerel gazete satın alma ve pazarlama 

CREATIVE HİZMETLER

Kurumsal Kimlik, Logo çizimi, Outdoor Tasarımlar, Katalog ve Broşür tasarımı, Karakter çizimi, Banner tasarımı, Gazete ve dergi tasarımları, Kitap kapak tasarımları, Afiş tasarımları, Masaüstü (2D,3D) Reklam Yapımı, Çizgi Animasyon, 3D Animasyon, Reklam Filmi Yapımı, Fotoğraf Çekimleri, Stüdyo Hizmetleri, İç ve Dış Mekan Çekimleri, Tanıtım Filmi Yapımı ve Viral Reklam Yapımı. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak için referans bölümünden ulaşabilirsiniz.